PlusLiga: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W jednym z dwóch piątkowych spotkań w PlusLidze ekipa Cuprum Lubin zagra przed własną publicznością z Indykpolem AZS Olsztyn. Oba zespoły plasują się w dolnych rejonach tabeli. Zwycięzca tego meczu uczyni milowy krok w stronę utrzymania się. Transmisja w Polsacie Sport.

Lubinianie to 11. ekipa rozgrywek z bilansem siedmiu zwycięstw oraz czternastu porażek oraz dorobkiem 21 punktów. Warto zaznaczyć, że siatkarze Cuprum wyprzedzają olsztynian o "oczko", mając dwa mecze rozegrane więcej. Gospodarze piątkowej rywalizacji przegrali trzy poprzednie konfrontacje, ostatnio w Gdańsku z Treflem 0:3.

 

Indykpol AZS natomiast śrubuje wstydliwy rekord porażek z rzędu, który wynosi obecnie dziesięć. O ile niepowodzenia z potentatami można było przewidzieć, tak dotkliwe porażki, jak chociażby ubiegłotygodniowa ze Ślepskiem Suwałki 1:3, dodatkowo na własnym parkiecie, chluby nie przynosi. To właśnie w rywalizacji z beniaminkiem PlusLigi w roli szkoleniowca olsztynian zadebiutował Daniel Castellani.

 

Oba zespoły chcą przerwać złą passę i powiększyć przewagę nad ostatnim miejscem w tabeli. W pierwszym starciu akademicy z Warmii i Mazur wygrali 3:1. Jak będzie tym razem?

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Transmisja meczu Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze