Bednorz dostał zakaz rozmów z polskimi dziennikarzami

Siatkówka

W ostatnich tygodniach w mediach sporo mówi się o potencjalnym transferze Bartosza Bednorza do rosyjskiego Zenita Kazań. Spekulacji było na tyle dużo, że szefowie jego aktualnego klubu postanowili autoryzować rozmowy siatkarza z polskimi dziennikarzami.

Jak donosi Przegląd Sportowy, wszystko przez liczne plotki, jakie pojawiły się w polskich mediach na temat potencjalnych przenosin Bednorza do Rosji. 

 

- Sezon wkracza w decydującą fazę, a takie spekulacje nie są nikomu potrzebne. Każda rozmowa musi być uzgodniona wcześniej i nie może dotyczyć spekulacji transferowych - przekazał przedstawiciel klubu z Modeny.

 

Przypomnijmy - zdaniem dziennikarza Polsatu Sport Jerzego Mielewskiego, wszystko wskazuje na to, że polski przyjmujący trafi do Zenita.

 

- Jeśli nie wydarzą się nieprzewidziane okoliczności, na 95 procent Bednorz zagra w przyszłym sezonie w Zenicie Kazań. Bo z takich kontraktów się nie rezygnuje. To są za grube sumy - stwierdził.

 

Bednorz w Modenie występuje od 2018 roku. Wcześniej 25-latek grał w polskich klubach - PGE Skrze Bełchatów, AZS-ie Olsztyn i AZS-ie Częstochowa.

 

- Wiem, że jeśli Zenit wychodzi z potężną propozycją finansową, to takich propozycji się nie odrzuca. One nie zdarzają się również za często - ocenił Wojciech Drzyzga, komentator Polsatu Sport.

 

W sobotnim meczu pucharu Włoch klub Bednorza przegrał 0:3 w półfinale z Sir Safety Conad Perugia. Podopieczni Vitala Heynena triumfowali kolejno do 19, 22 i 24.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie