Kolejny gol Polaka! Kądzior w formie

Damian Kądzior zdobył kolejną bramkę dla Dinama Zagrzeb. Tym razem skrzydłowy trafił w wygranym 3:2 meczu 23. kolejki ligi chorwackiej z Interem Zapresić.

Na Stadionie Maksimira w Zagrzebiu Dinamo zmierzyło się w niedzielę z Interem Zapresić. Po bramce Damiana Kądziora (w 60 minucie), a także trafieniach Marina Leovaca i Mario Gavranovicia, gospodarze wygrali 3:2. Polski piłkarz przebywał na murawie od pierwszej do ostatniej minuty. To siódmy ligowy gol Kądziora w tym sezonie. Zawodnik ma na koncie także sześć asyst w lidze i trzy bramki w Pucharze Chorwacji.

Czterokrotny reprezentant Polski obecnie wyceniany jest przez serwis Transfermarkt.de na 3 mln euro.

W drużynie prowadzonej przez byłego szkoleniowca Lecha Poznań Nenada Bjelicę wystąpił także napastnik Sandro Kulenović, który w przeszłości grał w Legii Warszawa. Natomiast znany polskim kibicom z Lecha obrońca Emir Dilaver nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Dinamo Zagrzeb ma na koncie 56 punktów i jest liderem Prvej hrvatskiej nogometnej ligi.