Ice Speedway: Cztery tygodnie do wielkiego ścigania na lodzie! (WIDEO)

Inne
Ice Speedway: Cztery tygodnie do wielkiego ścigania na lodzie! (WIDEO)
fot. Materiały prasowe

Równo za cztery tygodnie w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim czekają nas emocje związane z European Individual Ice Speedway Championship. Żużel na lodzie wraca do Polski w wielkim stylu i to od razu z imprezą wysokiej rangi. Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania oficjalnego filmu promocyjnego imprezy, wyprodukowanego na zlecenie Speedwayevents.pl przez JAK Film.

Emocje, prędkość, adrenalina – to wszystko na pewno towarzyszyć nam będzie w Tomaszowie Mazowieckim. Silne wrażenia zapewnią lodowi gladiatorzy, mknący do mety na motocyklach wyposażonych w skrzynie biegów, opony uzbrojone w kolce i przede wszystkim rozwijający prędkości, dochodzące do 140 km/h.

 

Przypominamy, że zmagania 16 zawodników o miano najlepszego na Starym Kontynencie rozpoczną się w sobotę, 21 marca 2020 r., o godzinie 17.00. Dzień wcześniej o tej samej porze zaplanowano oficjalny trening. Dotychczas trzy federacje dokonały oficjalnych zgłoszeń swoich reprezentantów. Szwajcaria zaanonsowała start Philipa Lagedera, Niemcy – Stefana Pletschachera i Maxa Niedermaiera, a Polska – Michała Knappa. Czekamy jeszcze na oficjalne aplikacje federacji Austrii (2 miejsca), Czech (2 miejsca), Finlandii (1 miejsce), Niderlandów (2 miejsca), Rosji (2 miejsca), Włoch (1 miejsce) i Szwecji (2 miejsca).

 

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bo w puli zostało ich zaledwie kilkaset. Zapraszamy na strony internetowe – http://bilety.speedwayevents.pl lub http://iseuro.com/bilety

 

 

KN, Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze