Liga Mistrzów: Cudowny gol Mertensa! Zieliński z asystą przeciwko Barcelonie (WIDEO)

Piotr Zieliński zaliczył kapitalną asystę przy bramce na 1:0 w 30. minucie meczu Napoli - Barcelona w 1/8 finału Lidze Mistrzów. Polak idealnie dograł pod nogi Driesa Mertensa, a ten pięknym strzałem trafił w okienko bramki Dumy Katalonii.

Zieliński w 30. minucie pierwszego spotkania dwumeczu, wykorzystał błąd obrońcy Barcelony - Juniora Firpo. Polak popędził w kierunku bramki Barcy i wypatrzył z drugiej strony pola karnego Driesa Mertensa. Belg przyjął podanie od reprezentanta Polski i uderzył nie do obrony w kierunku dalszego rogu bramki.

Tym samym belgijski snajper strzelił swojego 121. gola w barwach Napoli. Zrównał się w ten sposób z Markiem Hamsikiem - najlepszym strzelcem neapolitańskiego klubu w historii.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.