Niecodzienna sytuacja w PlusLidze! Dzieci wbiegły na parkiet i przerwały akcję (WIDEO)

Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu 21. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel. Na początku pierwszego seta, w trakcie trwania akcji, na boisko wbiegły przez pomyłkę dziewczynki zajmujące się wycieraniem parkietu. Na szczęście nic się nie stało, a akcję trzeba było powtórzyć.

Sytuacja miała miejsce na początku spotkania, przy stanie 1:1 w pierwszym secie. Obie drużyny rozgrywały długą akcję. Gdy jastrzębianie z trudem przebili na stronę rywali, a piłka wciąż była w grze, na boisko przez pomyłkę wbiegły dwie dziewczynki, które zajmowały się kosmetyką parkietu. Sędziowie byli zmuszeni przerwać tę akcję. Na szczęście młodej obsłudze technicznej nic się nie stało, ale akcję trzeba było powtórzyć.

Powinien być gest zaproszenia ze strony sędziów. Troszkę za młode te dziewczynki, żeby same podejmować decyzję – ocenił komentujący to spotkanie Wojciech Drzyzga.