Krispol 1. Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Krispol 1. Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W ramach 24. kolejki Krispol 1. Ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie SPS Chrobry Głogów. Przyjezdni próbują jeszcze uchronić się przed spadkiem, jednak by tak się stało, okoliczności musiałyby być mocno sprzyjające. Siatkarzom z Głogowa nie wystarczy już wygrywać własne mecze. Muszą liczyć na przegrane sąsiadów w tabeli. Transmisja meczu Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów w Polsacie Sport.

Gospodarze przystąpią do czwartkowego spotkania po serii trzech porażek z rzędu. W bieżącym miesiącu siatkarze z Tomaszowa zaliczyli porażki z MCKiS Jaworzno 2:3, KFC Gwardią Wrocław 1:3 oraz KSP Sieldce 2:3. Ostatni raz podopieczni Bartłomieja Rebzdy zwyciężyli z Norwidem Częstochowa w trzech setach. Warto dodać, że wszystkie te drużyny są niżej notowane w tabeli ligowej. Lechia z dorobkiem 39 punktów, znajduje się na 7. pozycji w tabeli.

 

Ekipa Dominika Walencieja podejdzie do meczu w jeszcze gorszych nastrojach. Ostatnie zwycięstwo Chrobrego miało miejsce 11 stycznia, kiedy to wygrali na własnym parkiecie 3:0, z ostatnim zespołem w tabeli - SMS PZPS Spała. Później było już znacznie gorzej. Przyjezdni mają za sobą sześć porażek z rzędu. Ostatnią głogowianie zaliczyli w meczu z APP Krispolem Września, przegrywając 1:3.

 

Transmisja meczu Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze