EBL: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia. Transmisja w Polsacie Sport

Koszykówka
EBL: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia. Transmisja w Polsacie Sport
for. Cyfrasport

Po trzytygodniowej przerwie wróciły emocje związane z rozgrywkami Energa Basket Ligi. W 21. kolejce ambitna BM Slam Stal podejmie "nową" Asseco Arkę Gdynia. Przyjezdni nie byli zadowoleni z ostatnich wyników zespołu i postawy poszczególnych graczy. Dlatego zespół opuścili Ben Emelogu i Devonte Upson. W ich miejsce dołączyli Kyndall Dykes oraz Mickell Gladness. Czy dodadzą jakości i pozwolą na odnoszenie kolejnych zwycięstw? Transmisja BM Slam Stal - Asseco Arka Gdynia w Polsacie Sport Extra.

BM Slam Stal w czasie przerwy poświęconej reprezentacji i Suzuki Pucharowi Polski nie próżnowała - rozegrała dwa sparingi, w tym wygrany 85:82 z MKS Dąbrowa Górnicza. Można spodziewać się powrotu do gry Łukasza Wiśniewskiego, który zaczął trenować z drużyną. Zespół trenera Łukasza Majewskiego ciągle ma nadzieję na grę w play-off, ale do tego przydałyby się niespodzianki - do takich można zaliczyć ewentualne zwycięstwo z Asseco Arką.

 

Trener Przemysław Frasunkiewicz z pewnością będzie liczył na to, że nowi zawodnicy od razu pokażą się z dobrej strony, ale nie ma wątpliwości, że liderem zespołu pozostanie Josh Bostic. Amerykanin z pewnością będzie głodny gry i już w najbliższym meczu podkreśli swoją rolę w drużynie. Za jego zatrzymanie może być odpowiedzialny Przemysław Żołnierewicz, który świetnie czuje się w BM Slam Stali - zarówno w grze ofensywnej, jak i defensywnej.

 

Warto będzie się przyglądać rywalizacji na pozycji rozgrywającego - szczególnie pomiędzy Krzysztofem Szubargą i Jayem Threattem. Ciekawe może okazać się również to, jak Jarosław Mokros zagra przeciwko Dariuszowi Wyce. W pierwszym meczu między tymi ekipami BM Slam Stal zwyciężyła 71:69, więc Asseco Arka ma się za co rewanżować.

 

Transmisja meczu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Arka Gdynia og godziny 17:45 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie