Kwolek wraca w rodzinne strony! "To dla mnie dodatkowa motywacja"

Siatkówka
Kwolek wraca w rodzinne strony! "To dla mnie dodatkowa motywacja"
fot. Cyfrasport

Wielka siatkówka zawita do Płocka. W sobotę 29 lutego o godzinie 20.30 w meczu 22. kolejki PlusLigi Verva Warszawa Orlen Paliwa podejmie w Orlen Arenie GKS Katowice. Mecz w Orlen Arenie będzie wyjątkowy dla przyjmującego stołecznego klubu – Bartosza Kwolka, który pochodzi z Płocka.

Verva Warszawa po 22 rozegranych meczach z 57 punktami na koncie lideruje tabeli PlusLigi. Siatkarze z Katowic natomiast z dorobkiem 31 punktów zajmują 6. miejsce. Kibice żartobliwie nazywają ich specjalistami od tie-breaków, rozegrali ich bowiem aż 11 – 5 wygrali i 6 przegrali.

 

W Płocku spodziewamy się długiego meczu. Oba zespoły grają o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off. Emocje są więc gwarantowane – powiedział pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy Vervy Piotr Gacek.

 

Mecz w Orlen Arenie będzie wyjątkowy dla przyjmującego Vervy – Bartosza Kwolka. Mistrz świata pochodzi z Płocka i pierwszy raz będzie miał okazję zaprezentować się publiczności w swoim rodzinnym mieście.

 

Nie mogę doczekać się tego spotkania. Czuję sentyment do Płocka, a na trybunach zasiądą moja rodzina, przyjaciele i znajomi. To dla mnie dodatkowa motywacja. Zapraszam wszystkich do Orlen Areny. Pomóżcie nam swoim dopingiem – powiedział lider stołecznego zespołu.

 

Fanów siatkówki do pięknej płockiej hali zaprasza także kapitan i środkowy Vervy – Andrzej Wrona.

 

29 lutego, czyli w dniu, w którym urodziny świętować będą ludzie, którzy urodziny obchodzą raz na cztery lata, nasza drużyna w Orlen Arenie podejmie GKS Katowice. Chcemy pokonać rywali i dopisać do swojego ligowego dorobku kolejne trzy punkty. Przyjdźcie, zobaczcie i kibicujcie. Będzie się działo! – powiedział mistrz świata z 2014 roku.

 

Czy Artur Udrys przyćmi Jakuba Jarosza, a Antoine Brizard da lekcję siatkówki Janowi Firlejowi? Czy Bartosz Kwolek w rywalizacji największych talentów polskiej siatkówki ogra Rafała Szymurę? Kto będzie górą w pojedynku Nowakowskich – Piotr czy Jan? Będzie się można o tym przekonać również śledząc transmisję meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – GKS Katowice (Polsat Sport – sobota 29 lutego od godziny 20.30).

RM, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie