Fortuna 1 Liga: Warta Poznań - Radomiak Radom. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Warta Poznań - Radomiak Radom. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Przed nami dokończenie 21. serii gier w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. W poniedziałkowym starciu ekipa Warty Poznań zagra z Radomiakiem Radom. Zapowiada się zatem arcyciekawe starcie dwóch ekip należących do czołówki tabeli. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra.

Poznanianie znakomicie spisują się w tym sezonie, o czym świadczy ich pozycja w tabeli. Jeżeli ekipa z Wielkopolski zapunktuje w starciu z Radomiakiem, wówczas zostanie liderem rozgrywek. Niewiele gorzej radzi sobie zespół z Radomia, który plasuje się na czwartej pozycji z czterema "oczkami" mniej.

 

W pierwszym starciu obu drużyn Warta wygrała w Radomiu 2:0. W konfrontacji kończącej zmagania ligowe w 2019 roku poznanianie pokonali natomiast Wigry Suwałki 3:0. W tym samym czasie Radomiak zwyciężył GKS Bełchatów 2:0.

 

Rewelacja rozgrywek zaplecza PKO Ekstraklasy zakończyła miniony rok na pierwszym miejscu, toteż uczyni wszystko, aby wrócić na fotel lidera. Czeka ich jednak ciężki rywal, dla którego ewentualne zwycięstwo pozwoli zmniejszyć dystans do ligowego podium.

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

 

Transmisja meczu Warta Poznań - Radomiak Radom o godz. 17:45 w Polsacie Sport Extra.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze