Gwiazdor UFC wyzwał 50 Centa na pojedynek! "Mogę mieć związaną rękę"

Sporty walki
Gwiazdor UFC wyzwał 50 Centa na pojedynek! "Mogę mieć związaną rękę"
fot. PAP

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA na świecie po raz kolejny zaskoczył! Colby Covington nie odpuścił 50 Centowi, który jakiś czas temu się z niego naśmiewał. Były tymczasowy mistrz UFC wyznał nawet, że wyzwał go do walki.

"Chaos" szedł jak burza przez UFC. Wygrał siedem pojedynków z rzędu, w tym czasie zdobył tymczasowe mistrzostwo w kategorii półśredniej i w końcu otrzymał szansę walki z mistrzem Kamaru Usmanem. Po bardzo wyrównanym boju przegrał przez techniczny nokaut w piątej rundzie. Doznał wtedy złamania szczęki. Jako że jest zawodnikiem bardzo kontrowersyjnym, który lubi przełamywać tematy tabu, stał się obiektem drwin wielu osób. Jednym z krytykujących był słynny raper 50 Cent.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👀well look at the bright side, you won’t say the wrong thing or anything. For the next 6 weeks. 😆 #lecheminduroi #bransoncognac #starzgettheapp #abcforlife

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

 

To oczywiście nie zostało zauważone przez Covingtona, który postanowił szybko odnieść się do zarzutów rapera. Zrobił to w swoim stylu.

 

- 50 Cent? Ten gość został trafiony osiem razy i dlatego jest sławny. Jeśli ja trafiłbym go raz, to nigdy by nie wstał. Tylko jeden z nas miał szczękę otoczoną drutem i to nie byłem ja. To był 50 Cent. Chcę z nim walczyć. Myślę, że powinniśmy zorganizować charytatywny pojedynek bokserski. Wyłożę milion dolarów, a zyski oddamy naszej armii. Jest spłukany, więc prawdopodobnie nie ma milionów dolarów, lecz może porozmawiać ze sponsorem - stwierdził.

 

To jednak nie koniec. Jak miałyby wyglądać reguły potencjalnej walki?

 

- Chcę mieć związaną rękę za plecami. Pozwolę mu wybrać którą. Prawa? Lewa? Którąkolwiek chce! Bądż mężczyzną. Chcesz gadać o mnie na Instagramie? Kogo pokonałeś, 50 Cencie, prócz bezbronnych kobiet w Hollywood? Nikogo. Ja jestem prawdziwym wojownikiem - dodał.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie