Koniec kwarantanny z powodu koronawirusa? Wraca SuperLega siatkarzy!

Siatkówka
Koniec kwarantanny z powodu koronawirusa? Wraca SuperLega siatkarzy!
fot. Cyfrasport

21 lutego odbył się ostatni mecz rozgrywek włoskiej SuperLegi siatkarzy. Ostatnia kolejka rozegrana w całości miała miejsce natomiast 16 lutego. Wszystko z powodu szalejącej w Italii epidemii śmiertelnego koronawirusa. Po kilkunastu dniach kwarantanny zawodnicy wracają jednak na parkiet.

Epidemia koronawirusa, która dotarła na Półwysep Apeniński sprawiła, że wiele sportowych rozgrywek zostało tymczasowo zawieszonych i objętych kwarantanną. Mowa tutaj m.in. o piłkarskiej Serie A oraz siatkarskiej SuperLedze. Ci drudzy ostatni raz rywalizowali dwa tygodnie temu.

 

W poniedziałkowy wieczór ma odbyć się jednak spotkanie rozegrane awansem z 25. serii gier pomiędzy Trentino Volley oraz Argos Volley Sora. Z kolei na środę zaplanowane zostało starcie Consar Ravenna - Vibo Valentia. W najbliższy weekend odbędzie się natomiast pięć meczów.

 

W poniedziałkowym starciu Trentino z Sorą zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Pytanie jednak jak kilkunastodniowa przerwa wpłynęła na dyspozycję poszczególnych ekip.

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie