Minutor Energia Armia Fight Night 8: Kamil Jenel zawalczy z Joao Paulo de Carvalho!

Sporty walki

Do Minutor Energia Armia Fight Night 8 zostało tylko 11 dni! Organizacja odkrywa ostatnią kartę i przedstawia rywala Kamila Jenela.

Kamil Jenel (28-5), mistrz DSF Kickboxing Challenge w wadze do 81 kg, zawalczy podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 na zasadach K1. Reprezentant Paco Team Mysłowice pozostaje nieaktywny od zeszłorocznego wielkiego zwycięstwa z francuską gwiazdą Muay Thai i kickboxingu, Yohanem Lidonem.

Przeciwnikiem Jenela będzie pochodzący z Brazylii Joao Paulo de Carvalho ( 6-8). Brazylijczyk swoją przygodę ze sportami walk zaczynał od Muay Thai. Swoje wszystkie wygrane walki zakończył przed czasem. Carvalho wystąpił już przed Polską publicznością – w zeszłym roku – gdzie w drugiej rundzie przegrał z Adrianem Błeszyńskim.