Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Piłka nożna

Za nami pierwsza kolejka Major League Soccer. Z tej okazji wraca nasz magazyn podsumowujący najważniejsze wydarzenia na boiskach w USA. Jak wypadli Biało-Czerwoni, których grono za oceanem regularnie się powiększa? Transmisja od godziny 22:10 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W konferencji wschodniej nie brakowało polskich wątków. Żaden z nich nie skończył się jednak dobrze. Drużyna New England Revolution przegrała z Montrealem Impact 1:2, a na boisku cały mecz spędził Adam Buksa. Były napastnik Pogoni Szczecin gola nie strzelił, ale pełne 90 minut może napawać optymizmem.

W innym spotkaniu Seattle Sounders okazało się lepsze od Chicago Fire. Gospodarze wygrali 2:1 po dublecie Jordana Morrisa. Cały mecz na boisku spędził Przemysław Frankowski, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym.

Swojego meczu nie będzie również dobrze wspominał Kacper Przybyłko. Najlepszy polski napastnik ubiegłorocznej edycji MLS również nie wpisał się na listę strzelców. Jego Philadelphia Union przegrała z FC Dallas 2:0, a jedną z bramek zdobył były snajper Wisły Kraków Zdenek Ondrasek.

Wciąż czekamy na debiut Jarosława Niezgody. Jego Portland Timbers przegrało (1:3), ale z powodu kontuzji Polak nie mógł się pojawić na murawie.

Transmisja magazynu MLS od godziny 22:10 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze