Nietypowe przywitanie piłkarzy Benfiki i Liverpoolu. Wszystko przez koronawirusa (WIDEO)

Przed meczem Ligi Młodzieżowej UEFA pomiędzy Benficą U-19 a Liverpoolem U-19 piłkarze nie wymienili tradycyjnych uścisków dłoni. Zamiast tego przywitali się poprzez dotknięcie łokciami. Wszystko przez szalejącego w Europie koronawirusa.

Benfica mierzyła się z Liverpoolem w 1/8 finału Ligi Młodzieżowej UEFA. Przed rozpoczęciem meczów tradycyjnie piłkarze wymieniają się uściskami dłoni. W związku z pandemią koronawirusa piłkarze postanowili, że tego nie uczynią. W zamian dotknęli się łokciami.

Zespół z Portugalii już po 26 minutach prowadził 3:0. Liverpool jeszcze przed przerwą zdobył bramkę na 1:3. Po zmianie stron jednego gola dołożyła Benfica i ostatecznie wygrała 4:1. "The Reds" spotkanie kończyli w dziewięciu po dwóch czerwonych kartkach.

Benfica U-19 - Liverpool U-19 4:1 (3:1)

Bramki: Ramos 13, 59, Dantas 22-karny, Tavares 26 - Morton 38

Czerwone kartki: Van den Berg, Clarkson (obaj Liverpool)