Puchar CEV: Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb. Transmisja w Polsacie Sport

Grupa Azoty Chemik Police stanie przed wielką szansą na awans do półfinału Pucharu CEV. Aby trafić do najlepszej czwórki rozgrywek podopieczne Ferhata Akbasa muszą w rewanżu wygrać dwa sety z Mladostem Zagrzeb. Transmisja meczu Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb od godziny 18:00 w Polsacie Sport.

Wydawać się może, że awans do kolejnej fazy rozgrywek będzie dla policzanek formalnością. Na wyjeździe Grupa Azoty Chemik pokonała rywalki 3:0, a cały mecz potrwał zaledwie 68 minut. Mimo gładkiej wygranej siatkarki nie lekceważą swoich przeciwniczek.

– Musimy się skupić na tym meczu. Rywalki to młody zespół i nie przyjadą tutaj oddać spotkania. Jestem przekonana, że włożą w grę sto procent umiejętności, a nawet fantazji, bo to młody, dobry zespół – przyznała kapitan Martyna Grajber.

Również trener Akbas uważa, że chorwacki zespół może zaprezentować się znacznie lepiej niż we własnym obiekcie. – Tamtejsze siatkarki mają ogromny potencjał, ale to my w Zagrzebiu pokazaliśmy swoje doświadczenie. Przed rewanżem mamy dużą przewagę. Jesteśmy gospodarzem, więc postaramy się w jak najlepszym stylu awansować do kolejnej rundy – stwierdził.

Do zwycięstwa i awansu wystarczą policzankom dwa sety. Czy uda im się osiągnąć ten cel?

Transmisja meczu Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb od godziny 18:00 w Polsacie Sport.