Figo miał problem... z reprezentacją Polski. Musiał prosić o pomoc (WIDEO)

Piłka nożna

Legendarny Luis Figo był jednym z gości podczas losowania grup Ligi Narodów 2020/2021. Portugalczykowi największe problemy sprawiła... Polska, a dokładnie kulka, w której znalazła się karteczka naszej reprezentacji. Były piłkarz nie potrafił jej odkręcić, pomóc musiał mu Giorgio Marchetti.

Każdą z dywizji losowała inna była gwiazda futbolu. Tak się złożyło, że do najmocniejszej wyznaczony został Figo. Już pierwsza kulka sprawiła Portugalczykowi ogromne problemy. 47-latek nie mógł jej odkręcić, nawet przy użyciu ściereczki. Z pomocą przyszedł Zastępca Sekretarza Generalnego UEFA, który czuwał nad ceremonią. Marchetti poradził sobie z kłopotem niemal od razu, a Figo całą sytuację podsumował uśmiechem. Jak się okazało, w kulce widniał napis "Poland".

 

Polska została przydzielona do grypy A1 dywizji A. W niej Biało-Czerwoni zmierzą się z Włochami, Holandia oraz Bośnia i Hercegowiną. Faza grupowa zostanie rozegrana od września do listopada 2020 roku. Zwycięzcy grup najwyższej dywizji awansują do turnieju finałowego (Final Four), zaplanowanego na 2-6 czerwca 2021.

 

Figo to jedna z legend europejskiego i światowego futbolu. Podczas swojej bogatej kariery występował m.in. w Barcelonie, Realu Madryt czy też Interze Mediolan. W reprezentacji Portugalii zagrał w 127 meczach.

 

Problemy Figo podczas losowania Ligi Narodów w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze