Walka Kownacki - Helenius w Polsacie Sport!

Sporty walki
Walka Kownacki - Helenius w Polsacie Sport!
fot. PAP

Adam Kownacki (20-0, 15 KO) 7 marca w Nowym Jorku zmierzy się z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO). To emocjonujące starcie, które przybliży jednego z pięściarzy do walki o pas federacji WBA, będzie można zobaczyć w Polsacie Sport. Gala już w sobotę w nocy z soboty na niedzielę.

Pochodzący z Łomży "Babyface" stoczy kolejną walkę, która może go przybliżyć do pasa WBA. Jego rywalem będzie 36-letni Fin Helenius, który uchodzi za zawodnika ze światowej czołówki. Pojedynek mógł się już odbyć wcześniej, ale w 2019 roku Kownacki zawalczył z Chrisem Arreolą, którego pokonał na punkty.

Galę z udziałem najlepszego polskiego ciężkiego będzie można zobaczyć na sportowych antenach Polsatu. W nocy z soboty na niedzielę kibice sportów walki nie będą mogli narzekać na brak emocji. Oprócz bokserskich zmagań odbędzie się gala UFC 248 z udziałem Joanny Jędrzejczyk. Polska zawodniczka postara się odebrać pas mistrzowski Chince Zhang Weili. To starcie będzie można zobaczyć w Polsacie Sport Extra.

Faworytem starcia będzie Polak, który w swojej karierze odniósł kilka imponujących zwycięstw. Nie tylko z Arreolą, ale również z byłym mistrzem świata Charlesem Martinem oraz Geraldem Washingtonem, z którym Fin właśnie poniósł porażkę.

Walka Adam Kownacki - Robert Helenius w nocy z soboty na niedzielę 7 marca w Polsacie Sport. Studio od godziny 2:00.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze