Wielka sobotnia noc z boksem i MMA na sportowych antenach Polsatu

Sporty walki
Wielka sobotnia noc z boksem i MMA na sportowych antenach Polsatu
fot. Polsat Sport

Sobotnia noc zapowiada się niezwykle pasjonująco dla miłośników sportów walki. Kibice pięściarstwa zobaczą w ringu Ewę Brodnicką (18-0, 2 KO), która zmierzy się Djemillą Gontaruk (16-6-2, 2 KO). Daniem głównym dla fanów boksu będzie pojedynek Adama Kownackiego (20-0, 15 KO) z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO). Sympatycy MMA, w szczególności Joanny Jędrzejczyk (16-3, 4 KO, 1 SUB) zacierają ręce na myśl o jej walce z Zhang Weili (20-1, 10 KO, 7 SUB). Transmisje na sportowych antenach Polsatu.

7 marca podczas gali Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie do kolejnej obrony pasa WBO w kategorii superpiórkowej stanie Brodnicka. Jej rywalką będzie Gontaruk. Belgijka to była mistrzyni Europy, która będzie chciała przerwać dobrą passę "Kleo". Polka już po raz piąty stanie do obrony pasa mistrzyni WBO.

 

Wielbiciele pięściarstwa w nocy z soboty na niedzielę zobaczą kolejny pojedynek Kownackiego. Niespełna 31-letni "Baby Face" w Nowym Jorku zmierzy się z pięć lat starszym Heleniusem. To emocjonujące starcie, w przypadku wygranej wydatnie przybliży Polak do wyczekiwanej walki o mistrzostwo świata. Fin jest przeciwnikiem z najwyższej półki, dlatego ich walka zapowiada się pasjonująco.

 

Noc z soboty na niedzielę (z 7 na 8 marca) będzie prawdziwą gratką dla fanów sportów walki. Oprócz bokserskich zmagań odbędzie się także gala UFC 248 z udziałem Jędrzejczyk. Polka zrobi wszystko, żeby odebrać pas mistrzowski Chince. Olsztynianka stanie się jednocześnie rekordzistką, ponieważ będzie jej to już dziesiąta walka o pas mistrzowski. W latach 2015-2017 "JJ" zdominowała kategorię słomkową. Dopiero Rose Namajunas potrafiła ją zdetronizować.

 

Transmisja walki Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport. Studio od godziny 1:00.

 

Transmisja gali Tymex Boxing Night w sobotę od godziny 20:00 w Polsacie Sport Fight oraz od 22:30 w Polsacie Sport.

 

Transmisja gali UFC 248 w nocy z soboty na niedzielę od godz. 3:00 w Polsacie Sport Extra.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze