Szybka reakcja "Ibry" na rewolucję w Milanie. Wymowny wpis Szweda

Piłka nożna
Szybka reakcja "Ibry" na rewolucję w Milanie. Wymowny wpis Szweda
fot. PAP

Zlatan Ibrahimović błyskawicznie zareagował na doniesienia medialne dotyczące rewolucji kadrowej w AC Milan. Szwed zamieścił na Twitterze wymowny wpis, który może zaniepokoić kibiców Rossonerich.

Wiadomość "Ibry" według La Gazzetta dello Sport to ostrzeżenie na wydarzenia, które dzieją się w strukturach klubu, a które są określane jako "chaotyczne".

 

"Rób to z pasją albo w ogóle" - napisał Szwed. Włoskie media sugerują, że to nawiązanie do zmian, do których ma dojść we władzach Rossonerich. Z klubu mają odejść dyrektorzy sportowi - Zvonimir Boban oraz Paolo Maldini, którzy stali za sprowadzeniem Zlatana do Milanu.

 

"Zlatan ma silny charakter i nie jest typem człowieka, który biernie przygląda się wydarzeniom w klubie, które mają negatywny wpływ na pasję oraz determinację" - piszą dziennikarze La Gazzetta.

 

 

Włoscy żurnaliści zaznaczają, że Ibrahimović jest świadomy, że zatrudnienie w kolejnym sezonie Ralpha Rangnicka na stanowisko trenera zespołu będzie oznaczać, że Szwed będzie zmuszony odejść z klubu. Metody szkoleniowie oraz myśl taktyczna Niemca nie idą w parze z obecnością Zlatana na boisku. A warto dodać, że według La Gazzetta przyjście Rangnicka do Milanu jest już praktycznie pewne.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze