MotoGP. Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
MotoGP. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP/EPA

Oczekiwaliśmy, że najbliższy weekend będzie tradycyjnie wyjątkowym jak w każdym sezonie. Niestety koronawirus skomplikował możliwość przeprowadzenia bezpiecznie wyścigów w Katarze.

W związku z powyższym najbliższy weekend będzie także wyjątkowych ale niestety z innego powodu. Nie zobaczymy na torze w Katarze zawodników klasy królewskiej. To wszystko spowodowane ograniczeniami w ruchu dla obywateli Włoch i Japonii. Głównymi gwiazdami najbliższego weekendu będą zawodnicy klas Moto2 i Moto3 i na nich będzie ciążyła presja zapewnienia rozrywki milionom widzów przed telewizorami.

 

Niewątpliwie poprzednie sezony udowodniły nie raz, że właśnie wyścigi tych najmniejszych kategorii są wyjątkowe i niezwykle emocjonujące, ale oprócz tego co na torze, zwykle Ci zawodnicy unikają konfrontacji z mediami. Jak przyznali na konferencji prasowej, zaistniała sytuacja, jest dla nich ogromna szansa pokazania się Przed wielką publicznością i zapewnienia sobie kontraktów być może już nawet na kolejny sezon.

 

Opustoszał padok, brak zawodników MotoGP brak ekip największej kategorii powoduje że atmosfera jest dość specyficzna. Jedno czego możemy się spodziewać w ten weekend to niespodziewanego. Właśnie klasy Moto2 i Moto3 są tradycyjnie największą zagadką, jeśli chodzi o wyniki. Ekscytujące wyścigi, wywrotki, nowe twarze, młodość i pasja z tym wszystkim spotkamy się już od 11:25 w piątek.

 

Zapraszamy na wprowadzenie do weekendu na Polsatsport.pl, gdzie znajdziecie MAGAZYN MOTOGP. Transmisje treningów, kwalifikacji i wyścigów na sportowych antenach Polsatu, Polsatsport.pl i IPLI. Początek od godz. 11:25.

Grzegorz Jędrzejewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze