Tylko Jeden: Faworyt odpadł już w pierwszym odcinku

Inne

Paweł Kiełek (9-5-1) przed startem programu Telewizji Polsat pt. Tylko Jeden był jednym z faworytów do zwycięstwa i angażu w KSW. Marzenia o triumfie zakończyły się już jednak na pierwszym odcinku, w którym Kiełek odpadł po porażce z Marcinem Krakowiakiem (7-1).

Kiełek w przeszłości był określany jako jeden z największych polskich talentów w MMA. Od początku swojej zawodowej kariery - przez 6 lat - stoczył 16 walk zawodowych w różnych częściach świata. Do swoich najcenniejszych zwycięstw mógł zaliczyć wygraną z obecnym mistrzem FEN Mateuszem Rębeckim.

 

Z programem Tylko Jeden Kiełek pożegnał się już jednak po pierwszym odcinku. Były zawodnik FEN opublikował oświadczenie w mediach społecznościowych. - Cóż tu mądrego mogę napisać? Chyba tyle, że tak miało być i kłócenie się z przeznaczeniem nie jest mądrym rozwiązaniem i co nam pisane to i tak się wypełni! - napisał Kiełek na Facebooku.

 

- Teraz czas na TYLKO JEDNEGO, czas, który będzie dla mnie największym wyzwaniem i przyjemnością na raz - dodał zawodnik, odnosząc się do kwestii rodzicielskich. W ostatnim czasie został bowiem ojcem.

 


Kolejne odcinki programu Tylko Jeden w piątki o 22:05 w Polsacie.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie