KSW: Przyjaciel McGregora zmierzy się z Wrzoskiem? Rozmowy trwają

Sporty walki
KSW: Przyjaciel McGregora zmierzy się z Wrzoskiem? Rozmowy trwają
fot. KSW
Marcin Wrzosek (na zdjęciu) zmierzy się z Artemem Lobovem?

Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 SUB) obecnie występuje w roli trenera w programie "Tylko jeden", ale jak widać, nie ma zamiaru rezygnować z kolejnych wyzwań. "The Polish Zombie" za pomocą mediów społecznościowych wyszedł z inicjatywą pojedynku z byłym zawodnikiem UFC, Artemem Lobovem (13-15-1, 1 NC, 4 KO, 2 SUB). Władze KSW prowadzą już rozmowy z urodzonym w Rosji zawodnikiem.

Wrzosek ostatni raz w klatce KSW wystąpił we wrześniu 2019 roku. Przegrał z Normanem Parke'iem w pojedynku o pas tymczasowy kategorii lekkiej, chociaż należy pamiętać, że walkę przyjął na kilka tygodni przed galą. Wcześniej trenujący w Łodzi zawodnik był mistrzem dywizji piórkowej.

 

McGregor skomentował walkę Jędrzejczyk. Wymowne słowa

 

Na swoim Instagramie Wrzosek opublikował zdjęcie, na którym stoi obok Lobova. Obaj brali udział w The Ultimate Fighter 22. Co więcej, przydzieleni zostali do tej samej drużyny, a ich głównym trenerem był Conor McGregor. Prywatnie Lobov jest przyjacielem byłego podwójnego mistrza UFC.

 

- Co byście powiedzieli na taką walkę w KSW? - napisał Wrzosek. Szybko zdjęcie skomentował współwłaściciel polskiej organizacji, Martin Lewandowski. - Już jestem z nim w kontakcie - czytamy.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Walking dead is back for another season!!!@polishzombiemma @ksw_mma 👊🇮🇪🇷🇺@parimatch.ukraine

Post udostępniony przez Artem Lobov (@rushammer)

 

Lobov również szybko zareagował, publikując na Instagramie grafikę, na której widnieje razem z Wrzoskiem. Może to oznaczać, że już niedługo zobaczymy obu panów naprzeciwko siebie. Urodzony w Rosji Irlandczyk ostatni raz w MMA walczył w 2018 roku. Z UFC pożegnał się po trzech porażkach z rzędu.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie