McGregor skomentował walkę Jędrzejczyk. Wymowne słowa

Sporty walki
McGregor skomentował walkę Jędrzejczyk. Wymowne słowa
fot. PAP
Conor McGregor nie zgadza się z werdyktem sędziów.

Walka o mistrzowski pas organizacji UFC pomiędzy Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB) oraz Joanną Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) dostarczyła olbrzymich emocji i odbiła się szerokim echem na całym świecie. Sami organizatorzy pojedynku zaznaczyli, że była to jedna z najlepszych konfrontacji w historii MMA. Pod wrażeniem rywalizacji był także Conor McGregor, który nie zgodził się z werdyktem mówiącym o zwycięstwie Chinki.

Zhang wygrała pojedynek poprzez niejednogłośną decyzję arbitrów. "Niesamowite zawody! Zła decyzja" - napisał McGregor na Twitterze.

 

 

Irlandzki wojownik i zarazem jedna z największych gwiazd w historii UFC stwierdził, że Jędrzejczyk bardziej zasłużyła na zwycięstwo. - Była aktywniejsza, dokładniejsza. Oddawała o wiele więcej niszczących ciosów. Czego więcej potrzeba? Znakomita walka! Zhang jest absolutnie wspaniała, ale Joanna jest mistrzynią w moich oczach - napisał 32-latek.

 

 

Polska zawodniczka po raz dziesiąty wzięła udział w walce największej organizacji MMA, w której w stawce znajdował się pas mistrzowski. Przed laty była dominatorką kategorii słomkowej, a zatrzymała ją dopiero Rose Namajunas. Mimo to Jędrzejczyk nigdy nie zeszła ze światowego topu i liczyła, że kiedyś raz jeszcze spróbuje wejść na swój tron.

 

Wideo: Jędrzejczyk - Zhang. Zobacz skrót walki

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie