Mecz ligi siatkarskiej bez udziału kibiców! Polski klub podjął trudną decyzję

Siatkówka
Mecz ligi siatkarskiej bez udziału kibiców! Polski klub podjął trudną decyzję
fot. Cyfrasport

W związku z kolejnym potwierdzonym przypadkiem zachorowań na koronawirus w województwie dolnośląskim klub KFC Gwardia Wrocław wydał oficjalny komunikat w sprawie sobotniego meczu 26. kolejki Krispol 1. Ligi siatkarzy przeciwko drużynie SPS Chrobry Głogów. Spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

Komunikat klubu KFC Gwardia Wrocław:

 

Wobec kolejnych, potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirus we Wrocławiu Jarosław Obremski - Wojewoda Dolnośląski zdecydował się odwołać imprezy masowe na czas nieokreślony. Niestety dotyczy to również naszego sobotniego meczu KFC Gwardii Wrocław z SPS Chrobry Głogów.

 

Wojewoda dolnośląski Jarosława Obremski zorganizował dzisiaj konferencję prasową, na której ogłosił, że od wtorku wszystkie imprezy masowe w stolicy Dolny Śląsk zostały odwołane na czas nieokreślony. Wyjątkiem są wydarzenia sportowe, które mogą odbywać się przy pustych trybunach.

 

Wobec tego nasze sobotnie spotkanie musi się odbyć bez udziału publiczności. Choć chcielibyśmy zagrać przed pełną halą naszych kibiców, rozumiemy, że zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mamy też nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się już przy pełnych trybunach.

 

Pragniemy też poinformować, że wszyscy, którzy zakupili już bilety, otrzymają swoje środki z powrotem. Zwrot pieniędzy odbywa się poprzez platformę Eventim.pl.

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ KRISPOL 1. LIGI SIATKARZY

RM, gwardiawroclaw.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze