KSW 53: Gala w Atlas Arenie odwołana

Sporty walki
KSW 53: Gala w Atlas Arenie odwołana
fot. Cyfrasport

W związku z koronawirusem pojawiły się kontrowersje dotyczące gali KSW 53. Gala w łódzkiej Atlas Arenie nie odbędzie się. Uruchomiona została już procedura zwrotu biletów przez system sprzedażowy. Jutro dowiemy się, jakie będą dalsze losy gali.

Nie ma na razie decyzji o całkowitym odwołaniu gali. O ewentualnych dalszych losach eventu Federacja KSW poinformuje w środę do godziny 15:00.

 

Karta walk gali KSW 53 jest imponująca. W walce wieczoru zaplanowano starcie Roberto Soldicia (17-3, 14 KO, 1 Sub) vs Mariusem Žaromskisem (22-9, 14 KO, 1 Sub). A także występ m.in. podwójnego mistrza w wadze piórkowej oraz lekkiej, Mateusza Gamrota (15-0, 4 KO, 4 Sub), który ma zmierzyć się z Brazylijczykiem Edimilsonem Souzą (18-5, 14 KO, 1 Sub); oraz walka Michała Materli (27-7, 9 KO, 12 Sub) z Patrikiem Kinclem (22-9, 10 KO, 6 Sub).

 

Na karcie walk znajduje się w sumie sześć pojedynków oraz dwie konfrontacje z karty wstępnej.

 

Na gali w Atlas Arenie miał wystąpić Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO), którego rywalem miał być Francuz portugalskiego pochodzenia, Quentin Domingos (5-1, 4 KO). Pudzianowski był zmuszony zrezygnować z występu. Powodem absencji "Pudziana" była kontuzja. KSW zapewniło jednak, że najsilniejszy człowiek świata, w tym roku pojawi się w roli zawodnika na jeden z gal.

 

  

 

Zobacz: Puchar Polski siatkarzy: Turniej finałowy bez publiczności

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie