Rozgrywki piłkarskie w Polsce bez publiczności!

Piłka nożna
Rozgrywki piłkarskie w Polsce bez publiczności!
fot. Cyfrasport

Zamknięcie stadionów dla kibiców ze względu na epidemię koronawirusa - to wspólna decyzja podjęta przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz przedstawicieli PZPN-u i PKO Ekstraklasy. Nie wiadomo jak długo potrwa okres kwarantanny.

Premier Mateusz Morawiecki zaapelował w poniedziałek do organizatorów imprez masowych o ich odwoływanie. Jak mówił, z analiz wynika, iż właśnie imprezy masowe były jedną z przyczyn szybszego rozprzestrzeniania się koronawirusa w Niemczech, czy we Włoszech.

 

Zobacz:Puste hale, puste stadiony. Premier chce odwołania imprez masowych

 

To właśnie na Półwyspie Apenińskim podjęto rygorystyczną decyzję o zawieszeniu wszystkich imprez sportowych do 3 kwietnia w związku z szerzeniem się koronawirusa. W Polsce również nie brakuje takich decyzji. W poniedziałek prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, Andrzej Kozak przekazał wiadomość o odwołaniu zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w Zakopanem, który miały odbyć się w najbliższy weekend.

 

Zobacz:Konkurs skoków narciarskich w Zakopanem odwołany!

 

Rozgrywki piłkarskie w Polsce nie będą zawieszone, ale decyzja o rozgrywaniu ich bez udziału publiczności jest istotnym krokiem w stronę kwarantanny.

 

 

W najbliższy weekend zaplanowane zostały spotkania 27. serii gier.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

 

WYNIKI I TABELA PKO EKSTRAKLASY

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie