Podejrzenie koronawirusa u polskiego trenera! 50 piłkarzy objętych kwarantanną

Piłka nożna
Podejrzenie koronawirusa u polskiego trenera! 50 piłkarzy objętych kwarantanną
fot. PAP

Koronawirus straszy również w Polsce. Ekipa RKP ROW Rybnik wybrała się na obóz przygotowawczy do Dźwirzyna (województwo zachodniopomorskie), a od poniedziałku została objęta kwarantanną. Wszystko z powodu podejrzenia koronawirusa u trenera.

Chłopcy z rocznika 2007 i 2008 liczyli na spokojne przygotowanie do kolejnego sezonu, jednak ich sielankowy nastrój szybko musiał ustąpić. 50 młodych piłkarzy zostało objętych kwarantanną. Jak poinformował serwis rybnik.com.pl, wszyscy czują się dobrze. Zostali dobrze przyjęci przez miejscowy ośrodek. Dlaczego więc zdecydowany się na taki krok?

 

Koronawirus u Mbappe? Gwiazda PSG przeszła testy

 

Wszystko przez podejrzenie koronawirusa u jednego z ich trenerów, który został już przetransportowany do jednego ze szpitali w Koszalinie. Na ten moment sprawa jest pod kontrolą. Szkoleniowiec, który miał kontakt z jednym z zarażonych koronawirusem, nie ma żadnych objawów, jednak musi poczekać na wyniki wszystkich badań. 

 

- Ojciec naszego trenera był za granicą, jechał autobusem z pacjentem, który przebywa w szpitalu w Raciborzu – powiedział Stanisław Jaszczuk, prezes RKP ROW.

 

Euro 2020 przełożone przez koronawirusa? Jest komunikat UEFA

 

Młodzi piłkarze mieli wracać do domu w niedzielę 15 marca, jednak na ten moment wiadomo, że będą mogli wyjechać dopiero 19 marca. Na razie muszą przebywać w ośrodku. Ich wszystkie zajęcia zostały wstrzymane.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

 
jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze