Niemiecki piłkarz zaatakowany przez koronawirusa. Zaraził się podczas imprezy

Piłka nożna
Niemiecki piłkarz zaatakowany przez koronawirusa. Zaraził się podczas imprezy
fot. PAP
Obrońca Hannoveru 96 Timo Huebers został zakażony koronawirusem. Obecnie przechodzi kwarantannę.

Piłkarz Hannoveru 96 Timo Huebers został zarażony koronawirusem. Niemiec miał pozytywny test na obecność koronawirusa w organizmie. Obecnie przebywa w mieszkaniu, gdzie przechodzi kwarantannę.

Środkowy obrońca drugoligowej drużyny w sobotni wieczór przebywał na imprezie w Hildesheim. Gdy tylko usłyszał, że był na niej z osobą zarażoną wirusem - momentalnie skierował się do lekarza. To wtedy dowiedział się, że również jest chory.


- Zawodnik Hannoveru Timo Huebers przeszedł testy na obecność koronawirusa z wynikiem pozytywnym. Środkowy obrońca pozostaje w domu, poddany kwarantannie - poinformował klub.

Mimo wykrycia pierwszego przypadku w klubie z północnych Niemiec, zarząd zaapelował o spokój. Poinformował także o kolejnych działaniach w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią.


- Zakładamy, że piłkarz zaraził się podczas imprezy w Hildesheim w sobotni wieczór. 23-latek nie miał od tamtej pory kontaktu z kolegami z drużyny. Nie można zakładać, że oni także są zarażeni. Działamy jednak odpowiedzialnie - cały zespół, sztab trenerski i personel są badani pod kątem koronawirusa - dodał zespół.

 

Francuski dziennikarz ujawnił wynik testu Mbappe na obecność koronawirusa


Po raz ostatni Huebers zagrał 6 marca w wyjazdowym meczu ligowym z FC Nuernberg, wygranym przez jego drużynę 3:0. Zdobył w tym spotkaniu jedną z bramek.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie