Transmisje piłkarskiej Fortuna 1 Ligi również w serwisie IPLA

Piłka nożna
Transmisje piłkarskiej Fortuna 1 Ligi również w serwisie IPLA
fot. Cyfrasport

Telewizja Polsat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców w trudnej i wyjątkowej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemią koronawirusa. W porozumieniu z władzami Fortuna 1 Ligi, które podjęły decyzję o rozgrywaniu meczów przy pustych trybunach, kanały sportowe Polsatu oraz serwis IPLA umożliwią fanom oglądanie wszystkich spotkań w smart TV oraz na smartfonach, tabletach i komputerach.

Dotychczas kanały sportowe Polsatu pokazywały na żywo transmisje trzech spotkań z każdej kolejki Fortuna 1 Ligi.

 

W najbliższym czasie liczba ta zostanie istotnie zwiększona i jeśli tylko warunki techniczne na to pozwolą, kibice będą mieli możliwość obejrzenia za darmo pozostałych meczów w serwisie IPLA oraz w smart TV, na smartfonach, tabletach i komputerach.

 

Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery. Jest to wyjście naprzeciw społeczności kibiców Fortuna 1. Ligi i będzie obowiązywało już od najbliższej kolejki ligowej.

 

- Zagrożenie epidemią wymusza na nas wszystkich zwiększoną ostrożność, ale nie oznacza konieczności rezygnowania z normalnego życia. Chcąc zapewnić Polakom odrobinę sportowej rozrywki, postanowiliśmy w porozumieniu z zarządem Fortuna 1 Ligi, że przygotujemy ze stadionów więcej transmisji niż pierwotnie planowano. Sport bez kibiców nie istnieje, podobnie jak my. Naszych widzów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu i chcemy by o tym wiedzieli – Marian Kmita, dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat.

 

Decyzja o rozgrywaniu meczów Fortuna 1 Ligi przy pustych trybunach to odpowiedź na apel Prezesa Rady Ministrów dotyczący odwołania imprez masowych.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze