Trzech piłkarzy Leicester City z podejrzeniem koronawirusa! Premier League zawieszona?

Piłka nożna
Trzech piłkarzy Leicester City z podejrzeniem koronawirusa! Premier League zawieszona?
fot. PAP
Trzech piłkarzy Leicester City ma koronawirusa! Premier League zawieszona?

W czwartek pojawiła się informacja o tym, że w pewnym klubie Premier League trzech piłkarzy ma objawy koronawirusa. Teraz wiemy już, że chodziło Leicester City. Brendan Rodgers potwierdził, że ci zawodnicy zostali odizolowani od reszty.

Anglicy jako jedni z ostatnich nie anulowali jeszcze swoich rozgrywek. Najbliższa kolejka Premier League ma się odbyć, tyle że bez udziału publiczności. Dodatkowo wprowadzono zakaz transmisji w pubach, by nie dochodziło w nich do spotkań fanów. Dodatkowo w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów między Liverpoolem a Atletico na stadionie pojawili kibice. Już teraz mówi się, że miejscowa społeczność zaraziła się od Hiszpanów...

 

Druzgocąca decyzja. Inter wycofuje się ze wszystkich rozgrywek!

 

To na razie tylko pogłoski, ale wiemy już, że szybko przemieszczający się wirus dotknął piłkarzy Premier League. "The Sun" poinformował, że trzy gwiazdy nieustalonego klubu mają podejrzenie koronawirusa. Cały zespół został poddany badaniom. Wyniki będą dostępne w najbliższy piątek.

 

Kurek zaapelował do kibiców! "Nie słuchajcie blogerek, celebrytów i... sportowców"

 

Spekulowało się, że chodzi o Leicester City. Po kilku godzinach trener Brendan Rodgers potwierdził, że trzech piłkarzy odizolowano od reszty zespołu. 

To może sprawić, że władze Premier League w końcu rozważą zawieszenie rozgrywek. Do tej pory nie chciały kreować paniki, jednak najnowsze doniesienia mogą nieco zmienić ich podejście do tego tematu.

 

Na ten moment Leicester City ma zaplanowany mecz z Watford, który ma się odbyć w sobotę od 13:30.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze