Kolejni piłkarze z Serie A zakażeni koronawirusem

Piłka nożna
Kolejni piłkarze z Serie A zakażeni koronawirusem
fot. PAP

Oficjalne strona Sampdorii ogłosiła, że kolejni piłkarze tego klubu zostali zakażeni koronawirusem. Są to Morten Thorsby, Omar Colley, Albin Ekdal i Antonio La Gumina. Z kolei Fiorentina zakomunikowała, że pozytywny wynik testu na obecność wirusa pojawił się w przypadku Dusana Vlahovicia.

Pierwszym zawodnikiem Sampdorii, u którego wykryto koronawirus, był Manolo Gabbiadini. W piątek okazało się, że jego czterech klubowych kolegów również zostało zakażonych. Ekdal wyznał, że czuje się lepiej i zaapelował o pozostanie w domach.

"Dziękuję wszystkim za troskę. Czuję się lepiej po jednym dniu odpoczynku. Mam nadzieję, że wszyscy podchodzą do tej sprawy poważnie. Jeśli poczujecie jakiekolwiek objawy, zostańcie w domu" - napisał szwedzki pomocnik na swoim twitterowym profilu.


W przypadku Vlahovicia napisano, że wirus jest bezobjawowy. Zawodnik przebywa już w domu. Klubowym kolegą młodego napastnika w ekipie z Florencji jest Bartłomiej Drągowski. Z kolei w jednej drużynie z Thorsbym, Colleyem, Ekdalem i La Guminą grają Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze