Bereszyński zakażony koronawirusem

Piłka nożna
Bereszyński zakażony koronawirusem
fot. PAP

Bartosz Bereszyński ogłosił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem. - Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem - napisał obrońca reprezentacji Polski.

Prawy defensor jest siódmym piłkarzem Sampdorii z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa. Wcześniej ogłoszono, że zakażeni są Manolo Gabbiadini, Morten Thorsby, Omar Colley, Albin Ekdal i Antonio La Gumina. W sobotę Fabio Depaoli również wyznał, że jest zakażony.

 

 

- Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu - napisał Bereszyński na swoim profilu na Instagramie.

 

CZYTAJ TEŻ: Michniewicz zdradził, jak wygląda badanie na obecność koronawirusa

 

Klubowym kolegą Bereszyńskiego jest inny z reprezentantów Polski, Karol Linetty.

 

Włochy są obecnie europejskim centrum pandemii koronawirusa. Łączna liczba zakażonych w całym kraju wynosi obecnie 17750, a 1441 osób zmarło.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie