Lewandowscy dołączają do akcji "zostań w domu". Proszą fanów o rady

Piłka nożna
Lewandowscy dołączają do akcji "zostań w domu". Proszą fanów o rady
fot. PAP
Do akcji #zostańwdomu włączyła się Anna Lewandowska, która wspólnie z Robertem radzi internautom jak przetrwać ten trudny czas.

W obliczu epidemii koronawirusa, w mediach społecznościowych wymyślono inicjatywę #zostańwdomu, aby zachęcić jak największe grono ludzi do ograniczenia swoich aktywności poza miejscem zamieszkania. Do akcji włączyła się Anna Lewandowska, która wspólnie z Robertem radzi internautom jak przetrwać ten trudny czas.

Sportowcy na całym świecie apelują o pozostanie w domach, aby zminimalizować szansę zachorowania na koronawirusa. Zawieszone lub odwołane zostały rozgrywki sportowe, m.in. piłkarska Bundesliga, w której na co dzień występuje Robert Lewandowski. Napastnik Biało-Czerwonych wspólnie z żoną zaapelował do kibiców o poważne potraktowanie trwającej kwarantanny.

 

Zobacz także: Michniewicz zdradził, jak wygląda badanie na obecność koronawirusa

 

- Za względu na to co dzieje się na świecie - proszę #zostańwdomu. Obiecuję, że będę starała się motywować was każdego dnia, dodając plany treningowe oraz zdrowe przepisy - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

 

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To zaczynamy!🏋️‍♀️ #trenujwdomu We wczorajszym Q&A na IS poprosiliście o 14 dni wyzwania, o 14 dni motywacji. Ze względu na to co dzieje się na świecie - PROSZĘ #ZOSTAŃWDOMU Obiecuję, że będę starała się motywować Was każdego dnia 🏋️‍♀️💚 dodając plany treningowe z app @diet_training_by_ann oraz zdrowe przepisy. Mamusie - a my dodatkowo wymieniajmy się pomysłami na zabawy z dziećmi. 😉😋 ____ Program Tx7📲 Cardio Każde ćwiczenie wykonaj w czasie 4️⃣5️⃣ - 6️⃣0️⃣ sekund, powtórz wszystko w 5️⃣ seriach. Tx7📲 część z Was pewnie bardzo dobrze zna ten trening, bo jest on jednym z pierwszych treningów. Ileż ja dostałam pięknych metamorfoz po zastosowaniu tego programu! CARDIO RULEZ! Wrzucam zajawekę i zachęcam do ściągnięcia całości w aplikacji choćby dla samego Cardio! _____ #DietandTrainingByAnn #TrainingbyAnn #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness @4f_official new collections

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

 

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze