Piękny gest piłkarza Juventusu! Pomógł szpitalowi, który uratował jego syna

Piłka nożna
Piękny gest piłkarza Juventusu! Pomógł szpitalowi, który uratował jego syna
fot. PAP

Obrońca Juventusu, Leonardo Bonucci postanowił przekazać 120 tysięcy euro na szpital Citta della Salute. Pieniądze mają pomóc w walce ze skutkami koronawirusa. Placówka ta przed czterema laty uratowała syna 32-latka.

Europejska piłka zamarła, a to oczywiście spowodowane jest koronawirusem. Największe ligi na Starym Kontynencie zawiesiły swoje rozgrywki, nie odbywają się mecze międzypaństwowe czy też spotkania europejskich pucharów.

 

Bereszyński zakażony koronawirusem

 

Najbardziej poszkodowane są Włochy, w których codziennie przybywa ponad 2 tysiące zakażonych. Wszelkie imprezy sportowe zostały odwołane, a wiele osób odbywa kwarantannę.

 

Dziennikarze tuttosport.com poinformowali, że obrońca Juventusu, Leonardo Bonucci i jego żona przekazali 120 tysięcy euro na placówkę Citta della Salute. Ten szpital w 2016 roku uratował życie jego syna, Matteo.

 

Kibice Napoli w kwarantannie… śpiewają z balkonów. Dołączył Insigne (WIDEO)

 

W drużynie Juventusu panuje kwarantanna, która zaczęła się od informacji, że piłkarz "Starej Damy" Daniele Rugani jest zakażony koronawirusem. Nie tylko Bonucci pomaga w walce z chorobą. 15 tysięcy euro przekazał także szkoleniowiec Juventusu, Maurizio Sarri.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze