Rylik poinformowała o wyniku testu na koronawirusa

Sporty walki
Rylik poinformowała o wyniku testu na koronawirusa
fot. Instagram
Agnieszka Rylik poinformowała o negatywnym wyniku testu na koronawirusa.

Agnieszka Rylik poinformowała za pośrednictwem swojego Twittera, że jej wynik testu na koronawirusa jest negatywny. - Chociaż słabo się czuję, to jestem przeszczęśliwa - napisała była pięściarka.

Rylik, która była mistrzynią świata w boksie, w piątek wieczorem została odwieziona karetką na sygnale do Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie. U Polki podejrzewano zakażenie koronawoirusem. W sobotę wróciła ona do domu.


W niedzielę zaś poinformowała fanów, że jej test na koronawirusa jest ujemny.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wynik testu na koronowirusa - UJEMNY🙏🙏🙏 Jest jednoznaczny i robiony w czasie infekcji , więc nie ma potrzeby by go powtarzać . Chociaż słabo się czuję , mam tem. 38,2 , kaszel , bóle głowy i mięśni to jestem przeszczęśliwa 😍 #zostańwdomu - jeżeli masz taką możliwość , bo ja dopiero dzień po wystąpieniu objawów dowiedziałam się, że miałam kontakt z nosicielem. Wszyscy jesteśmy narażeni i nieświadomie możemy narazić innych . Z całego serca dziękuję pani Jadwidze Mędelewskiej - Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w m.st. Warszawie 💗 i wszystkim którzy z sercem i oddaniem wspierają nas w tej ciężkiej sytuacji 💕💕💕

Post udostępniony przez Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik)

 

Rylik karierę bokserską rozpoczęła w 2000 roku. Jeszcze w tym samym roku była mistrzynią świata federacji WIBF w wadze super lekkiej. Wcześniej z sukcesami uprawiała również kick-boxing. Rylik mieszka od lat w Warszawie, ale pochodzi z Kołobrzegu.


Zobacz: Bereszyński zakażony koronawirusem


Na razie jedynym polskim sportowcem, u którego wykryto zakażenie koronawirusem, jest piłkarz Bartosz Bereszyński.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

IM, Polsat SPort

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze