Jak wygląda twarz Jędrzejczyk na tydzień po walce z Zhang? (WIDEO)

Sporty walki
Jak wygląda twarz Jędrzejczyk na tydzień po walce z Zhang? (WIDEO)
fot. Instagram / Polsat Sport
Tak wygląda twarz Joanny Jędrzejczyk (z lewej) na tydzień po walce z Weili Zhang)

Na tydzień po hitowej walce Joanny Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) z Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB), Polka dochodzi już do siebie. Nasza wojowniczka opłaciła starcie straszną kontuzją czoła, a po kilku dniach przemówiła do fanów z lepszymi wieściami.

Twarz byłej mistrzyni UFC w wadze słomkowej była bardzo nienaturalna już podczas pojedynku, ale kontuzja nie okazała się szczególnie poważna. Potrzebowała oczywiście czasu, aby dojść do siebie. Na tydzień po gali w Las Vegas zawodniczka z Olsztyna zaapelowała do fanów o rozwagę w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

 

- Teraz mam małe domowe spa, co możecie zobaczyć na mojej twarzy. Ma to oczywiście związek z moją kontuzją. Jednocześnie chciałbym prosić was, abyście zostali w domach wskutek tego, co dzieje się na świecie - mówiła w nagraniu na Instagramie Jędrzejczyk.

Zobacz: Gala UFC nie odbędzie się w Londynie. Co z walką Fabińskiego?

 

Ciężko powiedzieć, jaka przyszłość czeka Polkę w organizacji. Szef UFC, Dana White zapowiedział niedawno, że mimo zagrożenia pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, będzie próbował dalej organizować gale. Trener Polki, Mike Brown mówił o ponownym zestawieniu Polki z Chinką w walce rewanżowej.

 

 

Na razie Jędrzejczyk jest zawieszona po konfrontacji z Zhang, a do oktagonu będzie mogła wrócić najwcześniej 7 maja.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie