Wisła wróci do treningów? Skowronek: Chcielibyśmy trenować w małych grupach

Piłka nożna
Wisła wróci do treningów? Skowronek: Chcielibyśmy trenować w małych grupach
fot. Cyfrasport
Wisła wróci do treningów? Skowronek: Chcielibyśmy trenować w małych grupach

Czy już wkrótce piłkarze Wisły Kraków wrócą do treningów? "Chcielibyśmy zacząć działać chociaż w małych grupach, by skupić się na motoryce i aspektach piłkarskich" - powiedział trener Artur Skowronek.

Pandemia koronawirusa zatrzymała rozgrywki PKO BP Ekstraklasy. Wszystkie ekstraklasowe kluby na razie zarządziły kwarantannę swoich zawodników i zaleciły im treningi indywidualne w domach. Z każdym dniem coraz więcej pojawia się różnych pomysłów, aby piłkarze jednak pojawili się na boisku.

 

„Sytuacja w kraju powoduje, że musimy być gotowi na kilka scenariuszy. Planujemy tak naszą pracę, aby podtrzymać dobrą formę fizyczną i być w gotowości na powrót do rozgrywek. Na chwilę obecną w trwającym tygodniu pracujemy indywidualnie. Zobaczymy, co będzie dalej, ale w kolejnym chcielibyśmy zacząć działać chociaż w małych grupach w Myślenicach, aby skupić się na motoryce i aspektach piłkarskich” - powiedział wisla.krakow.pl opiekun wiślaków trener Artur Skowronek.

"Klub zadbał, aby każdy z nas stosował się zaleceń, przekazano nam też wewnętrzne procedury i wszelkie środki ostrożności. W razie potrzeby mamy kontakt z naszym doktorem. Zachowujemy wysoki standard higieny, pilnujemy diety, nie przybywamy w dużych grupach, przede wszystkim siedzimy w domach, nikt też nie wyjeżdża z Krakowa” - dodał szkoleniowiec.

 

Wisła zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie