#7strefahity: Plan transmisji

Siatkówka
#7strefahity: Plan transmisji
fot. PAP

W ramach akcji #7strefahity przypominamy największe siatkarskie hity ostatnich lat. Poniżej prezentujemy plan transmisji zaplanowanych na najbliższe dni.

Z powodu koronawirusa rozgrywki sportowe w Polsce zostały zawieszone. Polsat Sport chce więc zrekompensować kibicom tej wspaniałej dyscypliny sportu niezwykle trudną sytuację. Otworzyliśmy nasze przepastne archiwa i pod hasztagiem #7strefahity zaprosiliśmy do zgłaszania w mediach społecznościowych propozycji meczów z ostatnich 20 lat, których powtórki pragnęliście zobaczyć na naszych antenach.

 

#7strefahity! Legendarne mecze siatkarskie w Polsacie Sport


W piątek o 18:00 w Polsacie Sport postanowiliśmy przypomnieć Państwu mecz Niemcy – Polska w półfinale MŚ 2014. Biało-Czerwoni stoczyli wtedy zacięty bój z naszymi zachodnimi sąsiadami.

 

W sobotę o 14:45 w Polsacie Sport pokażemy spotkanie otwarcia tych samych mistrzostw świata: Polska – Serbia. Na inaugurację mundialu Polacy zwyciężyli na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

O godzinie 17:00 będzie można przeżyć jeszcze raz jeden z największych thrillerów w historii polskiej siatkówki. Mowa o półfinale mundialu 2018 Polska – USA.

Sobotę pod znakiem siatkówki zakończymy o 21:30 w Polsacie Sport wielkim finałem polskiego mundialu Brazylia – Polska. 21 września 2014 roku reprezentacja Polski w siatkówce po raz w drugi w historii sięgnęła po tytuł mistrza świata.

 

Cztery lata po wielkim triumfie w katowickimi spodku nasi siatkarze ponownie spotkali się w finale mistrzostw świata z Brazylią i po raz drugi z rzędu zostali najlepszą drużyną globu. Mecz o złoto MŚ 2018 Brazylia – Polska w niedzielę od 18:00 w Polsacie Sport.

 

Cały plan transmisji w naszym Programie TV.

psl, PM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie