Gorąco na planie nowego reality show Polsatu! Po castingu na KSW Ring Girls uczestnicy urządzili after party!

Inne
Gorąco na planie nowego reality show Polsatu! Po castingu na KSW Ring Girls uczestnicy urządzili after party!
Fot. Polsat
Najpierw był casting, a potem gorące after party!

W trzecim odcinku reality show „Tylko Jeden” Blanka Lipińska zorganizowała wybory na KSW Ring Girls, które poprowadzą zawodników do walki finałowej. Dla zamkniętych w jednym domu fighterów MMA odwiedziny pięknych dziewcząt były nie lada atrakcją. Casting przerodził się w imprezę trwającą do późnej nocy, przez co poranny trening dał im się mocno we znaki.

W reality show „Tylko Jeden”, który w każdy piątek oglądać można w Polsacie, zawodnicy mieszanych sztuk walki rywalizują o profesjonalny kontrakt z KSW wart 200 000 złotych.

 

Zamknięci w jednym domu i odcięci od świata macho skupiają się na ciężkich treningach, walkach i nietypowych zadaniach specjalnych. W trzecim odcinku uczestnicy musieli wybrać dwie KSW Ring Girls, które wyprowadzą finalistów do najważniejszego pojedynku ich życia.

 

Pomysłodawczynią tej próby była Blanka Lipińska, która stworzyła piękniejszą stronę Konfrontacji Sztuk Walki i jako menadżerka KSW Ring Girls w ostatnich latach towarzyszyła im na każdej gali federacji należącej do Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Tym razem zjawiła się z kandydatkami do tej elitarnej grupy w domu uczestników „Tylko Jeden”, do którego wstępu nie ma praktycznie nikt.

 

Pod wpływem seksownych i efektownie ubranych dziewcząt, stężenie testosteronu u niektórych zawodników gwałtownie wzrosło. Po zakończeniu castingu, wszyscy zasiedli do kolacji, która nieoczekiwanie przerodziła się w klimatyczną domówkę. Tańce i długie rozmowy sprawiły, że całą grupę zaskoczyła późna noc.

 

Nic więc dziwnego, że wojskowa pobudka i katorżniczy trening zorganizowany rano przez trenerów dał się zawodnikom mocno we znaki. W najgorszej sytuacji byli Adrian Bartosiński i Kamil Dołgowski, którzy w tym tygodniu stoczą w klatce pojedynek o być albo nie być w programie.

 

Casting na KSW Ring Girls, wyczerpujący trening oraz walkę o pozostanie w programie możecie obejrzeć już w piątek o 22:10 w Polsacie.

to, Polsat

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze