Tak Jędrzejczyk spędza kwarantannę. "Wciąż walczę z..." (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Tak Jędrzejczyk spędza kwarantannę. "Wciąż walczę z..." (ZDJĘCIE)
fot. Polsat Sport
Joanna Jędrzejczyk dochodzi do siebie po ostatniej walce.

Joanna Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) odpoczywa po walce z Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB), ale robi to aktywnie. Jak przyznała na swoim profilu na Facebooku, w piątek przebiegła siedem kilometrów.

Przypomnijmy - kilkanaście dni temu Polka stoczyła z Chinką niesamowity bój podczas gali UFC 248. Ostatecznie na punkty minimalnie lepsza była młodsza z zawodniczek, która obroniła tym samym pas mistrzowski kategorii słomkowej. Jędrzejczyk odniosła w tym pojedynku spore obrażenia. Wróciła już do Polski, gdzie - jak przyznała - walczy z... jet lagiem.

 

ZOBACZ TEŻ: Jak wygląda twarz Jędrzejczyk na tydzień po walce z Zhang? (WIDEO)

 

"Wciąż walczę z jet lagem, więc obudziłam się dzisiaj w południe. Ale jestem już po dobrym trening kardio - 7 km, dwóch wywiadach online i jestem gotowa do studiowania online. Zajęta jak zawsze nawet podczas kwarantanny. Bądźcie bezpieczni! Kocham was wszystkich i dziękuję za wsparcie. Jesteśmy w kontakcie. Jak się czujecie?" - napisała polska mistrzyni, pytając swoich fanów o ich samopoczucie.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy Jędrzejczyk wróci do startów. Komisja Sportowa Stanu Nevada orzekła, że Polka będzie mogła wrócić do oktagonu 7 maja. Identyczne zalecenia zastosowano w stosunku do jej rywalki.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie