"Tylko Jeden": Premiera trzeciego odcinka już dzisiaj!

Inne
"Tylko Jeden": Premiera trzeciego odcinka już dzisiaj!
Fot. Polsat

W trzecim odcinku reality show "Tylko Jeden" na zawodników mieszanych sztuk walki marzących o wartym 200 000 złotych kontrakcie z KSW czekały dwa nietypowe zadania specjalne.

Na początek musieli wybrać dwie KSW Ring Girls, które wyprowadzą finalistów do najważniejszej walki ich życia. Casting z udziałem seksownych i skąpo ubranych dziewcząt zorganizowała prowadząca program Blanka Lipińska, która w przeszłości była menadżerką "piękniejszej strony KSW" oraz towarzyszyła im na wszystkich galach tej federacji.


Kolejnym challenge'em były zawody w rąbaniu drewna na czas. Zerwani o świcie z łóżek fighterzy mieli zaledwie pół godziny na uporanie się z imponującą stertą drewnianych pni. Na zwycięzcę tej próby czekała tajemnicza nagroda.


Odcinek tradycyjnie zakończyła walka o być albo nie być w programie. Tym razem w klatce spotkali się Adrian Bartosiński i Kamil Dołgowski. Talent pierwszego z nich zrobił tak duże wrażenie na producentach programu, że postanowili wykupić jego kontrakt z konkurencyjnej dla KSW organizacji, umożliwiając mu tym samym udział w "Tylko Jeden".

Jego rywal to chłopak po przejściach rodem z Wrocławia, dla którego udział w reality show Polsatu to spełnienie marzeń i obietnica lepszego życia dla jego partnerki i córeczki. Walka przybrała nieoczekiwany przebieg, a jej zakończenie okazało się niezwykle dramatyczne, zmuszając twórców programu do podjęcia trudnej decyzji.

 

W piątek 20 marca widzowie poznają też obsadę dwóch kolejnych walk ćwierćfinałowych, które zakończą pierwszą fazę programu.


Premiera trzeciego odcinka "Tylko Jeden" w piątek o 22:10 w Polsacie.

to, Polsat

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze