UEFA zaliczyła wpadkę! Wpis o EURO opublikowany przez pomyłkę

Piłka nożna
UEFA zaliczyła wpadkę! Wpis o EURO opublikowany przez pomyłkę
fot. PAP
W piątkowe popołudnie UEFA poinformowała, że pomimo faktu organizowania mistrzostw Europy w 2021 roku, nazwa imprezy będzie odwoływała się do roku 2020.

W piątkowe popołudnie UEFA poinformowała, że pomimo faktu organizowania mistrzostw Europy w 2021 roku, nazwa imprezy będzie odwoływała się do roku 2020. Teraz pokusiła się o sprostowanie, tłumacząc że nadal nie podjęto decyzji o ostatecznym nazewnictwie imprezy.

Początkowo organizacja poinformowała o tym, że pomimo przełożenia mistrzostw Starego Kontynentu na następny rok, nazwa imprezy będzie odnosiła się do roku, w którym faktycznie miały się one odbyć. Kibiców bardzo nurtowała kwestia nazewnictwa imprezy, ale jak na razie wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli poczekać z ogłoszeniem oficjalnej informacji jeszcze jakiś czas.

"Przepraszamy za wcześniejszą dezinformację, ale w ramach sprostowania, pragniemy wytłumaczyć, że żadne decyzje w sprawie nazewnictwa następnych mistrzostw Europy jeszcze nie zapadły" - napisano w kolejnym poście.

 

 
Odłożenie w czasie Euro 2020 było tylko kwestią... nomen omen - czasu. Nowy termin ustalono we wtorek, podczas specjalnej telekonferencji, w trakcie której w dialog z UEFA weszli przedstawiciele wszystkich zainteresowanych lig. Wiadomo już, że mistrzostwa Europy odbędą się od 11 czerwca do 11 lipca przyszłego roku. Nadal nie wiemy jednak, jak będą się nazywały.
AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze