Nietypowy trening Leona. Gwiazdor dba o formę w trakcie kwarantanny (WIDEO)

Siatkówka
Nietypowy trening Leona. Gwiazdor dba o formę w trakcie kwarantanny (WIDEO)
fot. Instagram

W dobie pandemii koronawirusa wielu sportowców musi ćwiczyć w domu. W tym gronie nie zabrakło Wilfredo Leona, który swoim treningiem pochwalił się w mediach społecznościowych. Siatkarz Sir Safety Perugia szkolił technikę na osiedlowym parkingu.

We Włoszech, które najmocniej dotyka pandemia wirusa, sportowcy mają absolutny zakaz opuszczania swoich domów. Dlatego właśnie, coraz więcej zawodników chwali się w mediach społecznościowych, jak spędza przymusową kwarantannę. Ponieważ, nie wiadomo kiedy świat sportu stanie na nogi, siatkarze muszą być w jak najlepszej formie. Tak właśnie robi Leon.

Reprezentant Polski postanowił wykorzystać czas wolny na trening na osiedlowym parkingu. Na pustym placu Leon ćwiczy swoją technikę, odbijając piłkę od ścian. W tle oczywiście widzimy nieliczne samochody, ale na szczęście żaden z nich nie ucierpiał.

Leon spędza czas w kwarantannie i jak sam podkreślił, stara się nie oglądać wiadomości. Wolny czas spędza z rodziną oraz we wspomnianym garażu. - Ograniczyłem wychodzenie z domu, a na zakupy chodzę raz na tydzień. W Perugii sklepy spożywcze są otwarte, ale zamknięto inne sklepy i galerie handlowe - mówił.

Zobacz także: Leon o koronawirusie we Włoszech: Na zakupy chodzę raz na tydzień

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze