Stoch wciąż nie otrzymał nagród za zwycięstwo w Raw Air

Zimowe
Stoch wciąż nie otrzymał nagród za zwycięstwo w Raw Air
fot. CyfraSport
Kamil Stoch wciąż nie otrzymał nagród za zwycięstwo w Raw Air

Sezon Pucharu Świata został przedwcześnie przerwany przez pandemię koronawirusa. To doprowadziło do chaosu w trakcie ostatnich zawodów w Trondheim, rozgrywanych w Norwegii. Kamil Stoch i Piotr Żyła wciąż czekają na swoje nagrody za sukcesy w cyklach Raw Air oraz lotach narciarskich.

Stoch wciąż nie otrzymał swojej patery za triumf w norweskim cyklu Raw Air, który został zakończony przed czasem. Polskiemu skoczkowi należy się także nagroda pieniężna, sięgająca 60 tysięcy euro.

 

Zobacz: Kontrowersyjny wyjazd niemieckiego skoczka! Spotkał się z wielką krytyką

 

To nie jedyny polski skoczek, który wciąż nie otrzymał nagród za ten sezon. Kolejnym jest Piotr Żyła, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej lotów narciarskich.

 

Władze FIS zapewniają, że przez zamieszanie wręczenie nagród się opóźni, ale zostaną dostarczone. Swoją nagrodę otrzymał jak na razie Stefan Kraft, który zdobył Kryształową Kulę Pucharu Świata. Nagroda przyszła do niego... pocztą.

 

Zobacz: Polscy skoczkowie wracają do treningów

 

Zakończenie sezonu miało miejsce 12 marca w Trondheim, z powodu decyzji norweskich władz o zawieszeniu wszystkich imprez sportowych ze względu na pandemię koronawirusa. Z tego samego powodu odwołano mistrzostwa świata w lotach, które miały odbyć się na zakończenie sezonu w Planicy.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Mąka: Jestem bardzo zadowolona

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie