Kołtoń: UEFA przygotowała siedem wariantów zakończenia europejskich pucharów

Piłka nożna
Kołtoń: UEFA przygotowała siedem wariantów zakończenia europejskich pucharów
fot. PAP
Czy w obecnym sezonie uda się dokończyć rozgrywki Champions League?

Nasi eksperci w niedzielnym Cafe Futbol zastanawiali się nad realnymi terminami wznowienia sezonu. Roman Kołtoń przytoczył wizję siedmiu wariantów zakończenia rozgrywek europejskich pucharów zaproponowaną przez UEFA.

- UEFA przygotowała siedem wariantów dokończenia europejskich pucharów w tym sezonie. Może nawet ten siódmy wariant nie jest optymalny, ale prowadzi do tego, żeby jakiekolwiek mecze rozegrać. Piłkarski biznes bez telewizji nie jest w stanie funkcjonować. Jest to po prostu niemożliwe. Tęsknota naszego środowiska za futbolem jest ogromna. Można oglądać stare mecze, bo jest to świetne, edukacyjne i wypełnia pewną pustkę, ale nie zastąpi nam normalności – stwierdził w magazynie Cafe Futbol Roman Kołtoń (Prawda Futbolu), ekspert Polsat Sport.

Prowadzący Cafe Futbol przypomniał o ostatnich możliwych terminach rozegrania finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

 

– 24 i 27 czerwca są to ostatnie warianty rozegrania meczów finałowych europejskich pucharów. Będzie to ostatnia środa i sobota przed 30 czerwca, kiedy większość kontraktów piłkarzy dobiega końca – zaznaczył Bożydar Iwanow.

 

ZOBACZ TEŻ: Partnerka piłkarza Juventusu zaraziła się koronawirusem w trakcie ciąży. "Żyjemy w strachu"

 

 

Gospodarz CF do dyskusji zaprosił Michała Listkiewicza. Były prezes PZPN za pomocą Skype połączył się z naszymi ekspertami.

 

– Wznowienie rozgrywek w maju jest wariantem hurraoptymistycznym. Zgadzam się z tezą Romana, że przeprowadzenie IO w Tokio w pierwotnym terminie to zwykłe bajdurzenie i rozsiewanie złudzeń, które jest zupełnie nierealne - wyznał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze