Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w niedzielę od godziny 13.00.

Przed nami kolejny odcinek magazynu #7strefa. Z powodu panującej epidemii koronawirusa zawieszono wszystkie najważniejsze rozgrywki siatkarskie na świecie. Jak ta niezwykle trudna sytuacja wpłynie na tę dyscyplinę sportu? Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w niedzielę od godziny 13.00.

Z powodu epidemii koronawirusa przerwano wszystkie najważniejsze siatkarskie rozgrywki w Europie. Nie grają najważniejsze ligi, m.in. we Włoszech, w Polsce, a ostatnio – po stwierdzeniu wirusa u Earvina N'Gapetha – zmagania zawiesiła również liga rosyjska. Wstrzymano rywalizację w europejskich pucharach, a już dziś wiadomo, że ta niezwykle trudna sytuacja będzie miała przełożenie również na sezon reprezentacyjny. Powstaje pytanie, czy najważniejsza tegoroczna impreza – igrzyska olimpijskie w Tokio, odbędą się w zaplanowanym terminie, czyli na przełomie lipca i sierpnia?

 

Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą byli reprezentanci Polski i stali eksperci Polsatu Sport – Wojciech Drzyzga i Łukasz Kadziewicz.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w niedzielę od godziny 13.00.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze