Stomil zagra wirtualny mecz ze Spartakiem

Piłka nożna
Stomil zagra wirtualny mecz ze Spartakiem
fot. Cyfrasport

Prezes Stomilu Olsztyn Wojciech Kowalewski zaprosił do rozegrania wirtualnego towarzyskiego meczu właściciela Spartaka Moskwa, Leonida Feduna. Spartak to były klub Kowalewskiego.

Prezes Stomilu za pośrednictwem rosyjskich dziennikarzy zaprosił do rozegrania towarzyskiego meczu właściciela Spartaka Moskwa Leonida Feduna. Sparta to były klub Kowalewskiego, w którym Polak występował w latach 2003-2007.

 

Wcześniej zawodnicy Stomilu zmierzyli się online z ligowym rywalem – Chrobrym Głogów. W trójmeczu wygrali z głogowianami 11:10.

– Czekamy na takie spotkanie z innym zespołem. Pomyślałem, by zaproponować grę na konsoli Spartakowi i napisać wiadomość Tomasowi Zornowi, dyrektorowi Spartaka. Sam z przyjemnością zagrałbym z Leonidem Fedunem – powiedział Kowalewski w rozmowie z RIA Novosti.

 

Na odpowiedź Feduna nie trzeba było długo czekać. – Zespół nie będzie miał nic przeciw temu, by z nimi zagrać. Niech zagrają piłkarze!

 

„Mamy nadzieję, że taka inicjatywa naszego klubu wynagrodzi, choć w części, ten trudny czas naszym kibicom oraz zawodnikom Stomilu” – czytamy na oficjalnej stronie Stomilu. Termin wirtualnego meczu nie jest jeszcze znany.

 

Stomil w ligowej tabeli Fortuna 1 Ligi zajmuje obecnie dwunaste miejsce.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie