Wlazły i Kwolek w jednym klubie? Wypowiedź reprezentanta Polski wywołała lawinę spekulacji

Siatkówka
Wlazły i Kwolek w jednym klubie? Wypowiedź reprezentanta Polski wywołała lawinę spekulacji
fot. PAP
Mariusz Wlazły i Bartosz Kwolek zagrają w jednym klubie?

Deklaracja Mariusza Wlazłego, który po 17 latach ogłosił rozbrat z PGE Skrą Bełchatów, rozpoczęła dyskusję, gdzie utytułowany siatkarz będzie występował w przyszłym sezonie. Najnowszy odcinek magazynu #7strefa postawił kolejne pytanie: gdzie zagra Bartosz Kwolek? A może obaj panowie spotkają się w tym samym klubie?

W studiu magazynu siatkarskiego #7strefa Jerzy Mielewski, Wojciech Drzyzga i Łukasz Kadziewicz nie zdążyli jeszcze porządnie ochłonąć po zaskakującej deklaracji Mariusza Wlazłego, gdy Bartosz Kwolek dostarczył amunicji do kolejnych spekulacji transferowych.

 

22-letni przyjmujący Vervy Warszawa Orlen Paliwa uchylił rąbka tajemnicy na temat swych planów na kolejny sezon. Przypomnijmy, że barwy klubu ze stolicy reprezentuje on od 2016 roku, czyli praktycznie przez całą swą profesjonalną karierę. Teraz prawdopodobnie nadszedł czas na zmianę otoczenia.

 

– Na pewno zagram w Polsce, to mogę potwierdzić – przyznał Kwolek.

 

– Warszawa, Rzeszów czy Kędzierzyn-Koźle? – zapytał prowadzący program Jerzy Mielewski.

 

– Z tych trzech miast jedno jest prawdziwe. Mogę powiedzieć, że to prawdopodobnie najładniejsze z tych miast będzie moim celem na następne lata – odparł mistrz świata z 2018 roku.

 

CZYTAJ TEŻ: Wlazły odchodzi z PGE Skry po 17 latach! Zagra w innym polskim klubie

 

To stwierdzenie rozpoczęło dyskusję w studiu. Łukasz Kadziewicz szybko doszedł do wniosku, że chodzi o Asseco Resovię.

 

– Ale petarda! Wlazły na ataku, Kwolek na przyjęciu! Marcin Komenda zostaje na rozegraniu... A kto na środku? Zabraliście Jakuba Kochanowskiego? – powiedział ekspert Polsatu Sport.

 

– Kochan chyba idzie wdychać "azotowy tlen" – zażartował Kwolek, nawiązując do spekulacji łączących obecnego środkowego PGE Skry z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

 

Czy to oznacza, że Wlazły i Kwolek spotkają się w przyszłym sezonie w klubie z Podkarpacia i spróbują razem przywrócić dawną świetność Asseco Resovii?

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie