Piękny gest Jagiellonii! Klub wsparł walczących z koronawirusem

Piłka nożna
Piękny gest Jagiellonii! Klub wsparł walczących z koronawirusem
fot. Twitter.com/Jagiellonia1920
Jagiellonia Białystok rozpoczęła akcję pomocy szpitalom.

Jagiellonia Białystok dołączyła się do akcji pomagania w walce z epidemią koronawirusa. W poniedziałek w ramach #JagaPomaga przedstawiciele klubu dostarczyli do jednego z białostockich oddziałów Pogotowia Ratunkowego najbardziej niezbędny sprzęt.

W poniedziałek pracownicy Jagiellonii Białystok przekazali na ręce przedstawicieli białostockiego oddziału Pogotowia Ratunkowego paczki ze sprzętem niezbędnym do walki z epidemią koronawirusa. Klub z Podlasia włączył się tym samym do akcji pomagania polskiej służbie zdrowia. - Nasze paczki trafiły już do Pogotowia! Ściskamy za Was kciuki - możemy przeczytać na twitterowym koncie Jagi.

 

 

W paczkach oznaczonych hasztagiem #JagaPomaga znalazły się m.in. środki higieny, rękawiczki ochronne, płyny dezynfekujące, chusteczki higieniczne czy papier toaletowy. - Jeżeli tylko macie możliwości, środki, siły i chęci to każda pomoc naprawdę nam się przyda. Takich środków obecnie schodzi bardzo dużo - tłumaczył jeden z ratowników.
 

 

 

Wcześniej piłkarze i trenerzy Rakowa Częstochowa przekazali szpitalowi w Częstochowie maseczki ochronne, rękawiczki ochronne oraz butelki z wodą, żona lidera Cracovii Sergiu Hanci, Andreea, zakupiła dla jednego ze szpitali w Krakowie ponad 2000 butelek wody, natomiast zawodnicy Pogoni Szczecin zadeklarowali zakup 35 tabletów multimedialnych do nauki dla uczniów Centrum Mistrzostwa Sportowego.
 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze